Dárek pro malé dítě

0
Obrázek uživatele malhostovice1
před 2 roky malhostovice1

Ahoj holky, doporučte mi prosím nějaký PRAKTICKÝ dárek pro 3leté dítě. Nerada kupuji věci na jednorázové použití. Prosím poraďte něco praktického na opakované využití. Děkuji

0
před 2 roky DanaDoláková

Jsem stejného názoru, raděj praktické dárky než hlouposti. Nejvíce nakupuji oblečení nebo stolní hry. Teď mě napadá třeba deštník je praktický, když vybereš nějaký hezký, barevný nebo co třeba taška přes rameno nebo ruksáček?

0
Obrázek uživatele jangrew
před 2 roky jangrew

Navrhuji pískoviště. Je to ideální věk, děti milují plácání báboviček. Když nevíme, co dělat, tak je to dobrá zábava. Můžete si ho pořídit na vlastní zahradu i s užitečným krytem ;-)

0
před 2 roky Betka

já bych koupila logické a přemýšlivé hry... třeba kladívko jak se s ním zatloujá, tvary jak se vkládají do kostky... ale pokud zajdeš do hračkářství, většinou je na to personál vyškolený a ukážou ti několik možností... jo a ještě mě nadchnul medvídek, co má na každé pacce po zmáčknutí jinou pohádku... když nestíháš, tak ti t ulehčí vyprávění!

0
před 2 roky Nikoleta

ještě bývají takové ty tvořivé sady pro malé i velké děti a celkem se na tom může vyřádit dítě ve spolupráci s rodiči. Teď je aktuální třeba létající drak a nebo se mi líbí logické dřevěné hry. Mrkni třeba na www.hamleys.cz, tam já vždycky vyberu.

0
před 2 roky Tira

já bych pro malé děti doporučila nějaká chrastítka, ty rozvíjejí smysly a nebo jak bývají ty kostky co se do nich vkládají tvary, obrysy zvířátek a různých věcí, co se dávají podle tvaru do desky... a když jsem dělala v hračkářství, tak hodně frčelo dřevěné ovoce na krájení

0
před 2 roky Marek

já jsem teď v hračkářství viděl knížku Dědečku vyprávěj od Ladislava Špačka, kde je v pohádkách přidaná i etiketa a je to pro děti od tří let, to chci omrknout a je to asi jasný vánoční dárek!

1
Obrázek uživatele Majda
před 2 roky Majda

Moje Verunka si teď hrozně oblíbila takovou tužku se kterou si hraje na tabletu. Jmenuje se to magicpen, jsou tam i různý vzdělávací hry. Kreslí si tam, poslouchá pohádky, říká si říkanky, ale díky tomu jak je zvědavá, tak se tam i učí počítat, psát i anglicky. Když si s tím hraje, nevím o ní několik hodin. :) Nejsem sice příznivce, aby trávily děti na mobilech a tabletech celé dny, ale když vím, že se tam něco nového učí, nemám s tím vůbec žádný problém. Navíc si můžu i lehce zkontrolovat, co přesně dělala, takže mám přehled. :)

0
0
Obrázek uživatele zuzanaklausner35
před 2 roky zuzanaklausner35

Souhlasim s tebou Majdo. :). Četla jsem o něm spoustu kladných recenzí a i osobních zkušeností jiných maminek. Už ho mám v hledáčku delší dobu a asi budu také pořizovat na Vánoce.

0
před 2 roky Viktor

my musíme koupit od Ježíška dětskou kuchyňku Frozen :-D jinak pro malého ručně háčkované barevné plyšáky, nebo kvalitní dřevěné hračky, ještě se mi líbí MULA korálky, to je pecka, se kterou se zabavili roční syn i tříletý synovec!

0
před 2 roky Jenkovaa

Ahoj, ráda bych Vám doporučila stavebnice Cihličky pro dětičky. Je to přesně dárek pro 3leté dítě a určitě si s tím moc vyhraje. Je s tím zábava a na jejich stránkách www.cihlicky-pro-deticky.cz  je několik druhů stavebnic, takže si myslím, že si vybere každý.

0
před 2 roky zirafa

já jsem se dívala, že lego Duplo je od tří let, ale mám rošku strach, aby to malý nesnědl nebo něco? jinak asi pořídíme kurz plavání a aktovku a Annou a Elzou, to bude radosti! :-)

0
0
před 2 roky Eliska1

Pro jak staré děti je stavebnice vhodná?

0
před 2 roky SabcaM

Myslím, že nejvíce ji využijí  děti od 3 do 8 let

0
před 2 roky Renata

my jsme koupili v elektru tablet pro děti, ale zablokovali jsme tam internet a různé hry, manžel jako ajťák tam dal jakési speciální programy pro děti, co rozvíjí myšlení, logiku a tvořivost a omezujeme samozřejmě dobu, kterou tam prcek stráví

0
před 2 roky Hana

Duplo má velké kostky, právě je dělané pro malé děti, aby je nesnědly, ale i tak bych je nenechala si s ním hrát samotné a ono by je to tak malé zatím asi samotné moc nebavilo, podle mě si ještě neumí moc hrát samy

0
před 2 roky Běla

u nás největší radost udělalo to co zvoní a chrastí a šustí - do čtyř měsíců, pak už nás začaly zajímat zvuky :-)

0
před 2 roky Sabo

Kde kdo kupujete darky pro děti nejčastěji?

0
před 2 roky Lisa

my kupujeme dárky nejčastěji v Hamleys (www.hamleys.cz) -  jsme z Prahy, jinak pokud na eshopu, tak vybírám konkrétní věci podle srovnávače, když nevím co chci, jdu do Hamleys

0
před 2 roky Bára

já kupuji hračky ráda osobně... obrázek tak nic moc neřekne... lepší když se podíváš, co to dělá a umí... nebo náhodně sleduji reklamy v televizi, pak když vím co chci, tak objednávám na internetu podle nejlepší ceny

0
před 2 roky Maříková

Dokupovala jsem včera nějaké hračky na Vánoce pro děti tady http://www.freeport.cz/ a mohu doporučit!!! Skvělé centrum

0
před 2 roky Linda

tohle všichni hodně objednávali, když jse pracovala v hračkářství, jen nevím, k čemu ty krájecí věci jsou? že by jen na jemnou motoriku? http://www.rajhracky.cz/eichhorn-set-prkenko-s-nozem-a-prisl-vymazat-p15122

0
před 2 roky Bětka

narazili jste teď po Vánocích na nějakéextra slevy hraček? předzásobila bych se už na narozeniny :D

0
před 2 roky Jana

My budeme kupovat naší 5 leté Amálce k narozeninám hodinky Gator s GPS. Jsem teď docela dost vyplašená ze všech možných únosů a ztrát dětí, že bych chtěla být víc v klidu. Četla jsem o nich docela zajímavé články.

0
před 2 roky Marika

Jani, a můžu se zeptat, kdes to četla? Manžel mně taky pořád přemlouvá, že to synovi taky koupíme. Je to takový malý snílek, a po cestě ze školy se vždycky někde zapomene, a pak plašíme, kde je.. Myslím, že je to dobrý dárek.

0
před 2 roky Jana

Mrkni na www.cleverstore.cz někdo sice řekne, že je to "omezování" ale u tak malých prcků mně to vůbec nepřijde. Dnešní doba je fakt strašná.

0
před 2 roky Berta

u nás teď boduje lopatka na sníh a boby, když konečně napadnul a cokoliv s motivem můj auťák (Blesk) u kluků, holky stále závislé na ledovém království, teď s tím dostaly povlečení

0
před 2 roky Maru

Já nakupuji hračky pro malou hlavně na internetu. K narozeninám jsem jí objednávala odrážedlo a hračky na písek z eshopu www.tinky.cz Doporučila mi ho kolegyně, která si zde kupovala kočárek.

0
před 2 roky Katka

Malýmu jsme koupili na Vánoce puzzle. Jsou to velké kostky, které se dají použít i jako bytová výzdoba. Má radost, že si to v pokojíčku nazdobil...

0
před 2 roky Sandra

Ahoj, my taky teď kupovali malýmu hodinky Gator s GPS a jsou super. Jsme s nima opravdu spokojení, splnili přesně to, co jsme od nich očekávali.

0
před 2 roky Jitka

Ahoj Sandro, taky uvažujeme o koupi hodinek s GPS. Kolik asi stojí měsíčně jejich provoz? Fungují myslím na SIM, že?

0
před 2 roky Sandra

Ahoj Jitko, jojo, potřebují SIM s povolenými daty, abys mohla přes svůj tel. dítko sledovat. Spotřeba je ale asi okolo 50 MB za měsíc, takže nic strašnýho. Maximálně pokud by ti z hodinek volal , nebo posílal SM, tak ty se platí. Jinak já většinou malýmu volám sama, takže platíme fakt minimum. Spíš jen za ty data.

0
před 2 roky Domča

pro děti je sposta krásných knih, teď jsme kupovali třeba zvířátka k pohlazení, nebo ty knihy, které se čtou s baterkou.... jinak když nevím co neteřím nebo synovcům, dívám se na web ráj hračky, protože tam je rozdělení hraček podle věku a nejsem pak úplně mimo :-D

0
před 2 roky Marka

Za mě je super sračka pro děti cihličky pro dětičky :) Je to parádní velká stavebnice (kostky), pomocí níž si děti postaví svoje domečky :)

0
před 2 roky Andrea023

Co takhle dřevěné nebo pěnové puzzle? Naše Anička si s nimi hrozně vyhraje, může je rozložit a znovu složit a navíc jsou skladné a nevydávají žádné zvuky, takže jsou takovým dárkem i pro rodiče. Zkuste se podívat třeba na http://www.i-puzzle.cz/, tam jsme je nakupovali my, výběr je tam široký a nákup proběhl bez problému. :)

0
před 2 roky Olina

Koupila sem našim dvojčatům bezva dárky k narozkám ve Freeportu http://www.freeport.cz/

0
před 2 roky Dorka

tak my jsme třeba teď malému koupili jeho první kolo a protože už je zvyklý frčet na odrážedle, tak jsme nedali ani přídavná kolečka a jde mu to hezky samotnému... koupili jsme ho teda  na netu, to jsem měla trošku strach, ale vše proběhlo v pořádku... máme ho z www.rajhracky.cz, je tam k výběru asi 80 dětských kol

0
před 2 roky Helga

Ahojky Olino jaké obchody s hračkami je možné ve freeportu navštívit, a najde se tam nějaký dětský koutek kam např. dát nachvíli děti aby se vyblbli a zabavili?

0
před 2 roky Olina

Já třeba ráda chodím do Pompa tam, jinak dětský koutek ve freeportu je

0
před 2 roky Eva

My jsme teď kupovali zdravou lahev. Je z materiálu, který se dá vyvařit, takže se dá používat opravdu dlouho. Tady mají motivy, co potěší děti (u nás vyhrála víla) a rodiče zas ocení praktičnost dárku. http://www.modadeti.cz/zdrave-lahve/

0
před 2 roky Hermina

zkuste se mrknout na www.tipa.eu, maj tam spoustu dárku jak na doma tak i navenek pro menší i větší děti. Já tam nakoupila a spokojenost.

0
před 2 roky Karina

mně se líbí ty chytré sady plastelín s "nápadem"... synovec má doma zubaře, že tam modeluje z plastelíny zuby, pak je čistí, vrtá a tak :-D dá se to tuším objednat i za pár korun z Číny

0
před 2 roky Nela

já mám ráda deskové hry, teď mě pro děti nadchl třeba Dobble - má tři verze od tří let jen s čísly, od pěti let s obrázky a pak pro dospělé

0
před 2 roky Helga

Děkuji, příští víkend do freeportu pojedeme celá rodina tak se tam podívám

0
před 2 roky Nika

Ahojky kde freeport je ???

0
před 2 roky Dáša

Mám problém...moje mamka, babička, dala mému synovi na narozeniny tablet a on se od toho nedokáže odtrhnout.potřebovala bych poradit s nějakou hračkou, která by ho zaujala víc, než ten tablet.

0
před 2 roky Kája

Doporučuji se mrknout na http://www.stavebnice-kostky.cz/cs/ . Mají tam super výběr a kostky fungují normálně s legem.

0
před 2 roky Radka

Kájo, ale to musí bejt nějaké šmejdy ty stavebnice ne? Za takovou cenu...

0
před 2 roky Helga

Je to na hatích, kousek od Znojma :)  Je to odtam pár kilometrů http://www.freeport.cz/kudy-k-nam

0
před 2 roky Kája

Můžu říct, že mám doma několik zakoupených setů a ještě jsem nenašla žádný rozdíl oproti Legu. Ani děti ne. A když jsou spokojené děti, tak i já :-) .

0
před 2 roky Anita

Ano, doma máme taky problémy s tabletem...Marně hledáme nějaký dárek, nějakou hračku, která by je od toho odpoutala..prostě hrozná doba

0
před 2 roky Jindra

Také jezdíme celá rodina kupovat dárky většinou do Freeportu,můžu vřele doporučit

0
před 2 roky babička Jana

zdravím a co kvalitní osušku? blíží se čas dovolených a pokud je robě v tomto období narozené či má svátek, tak proč ne? mám vnoučka Honzíka a pro něj jsem si vybrala vemli kvalitní osušku https://www.vaseloznipradlo.cz/cz-detail-711168-osuska-pozarnik-sam-03-70x140-cm.html  . S tímto eshopem mám osobní zkušenost, již jsem z toho eshopu odebírala povlečení jako dárek k vánocům a věřte ráda se do toho obchodu vracím

0
před 2 roky Ivuška

Dneska jsem šla kolem vietnamského stánku a viděla tam super hračku, ale pořád zvažuji jestli ji koupit, z hlediska závadnosti..radši dávám přednost kamenému obchodu...co myslíte, bojím se zbytečně?

0
před 2 roky Nella

Ivuško, já bych se toho nebála..sice taky většinou kupujeme hračky třeba přes internet, ale koupila bych to klidně :)

0
před 2 roky Dituš

Dneska jsme synovi (11 let) koupili tzv. Motýlí zahrádky..podle mě je to výborný nápad pro děti a je to i poučné určitě. později napíšu jak se bude líbit :)

0
před 2 roky Majka

náš synovec nečekaně zakotvil v knihkupectví, když jsme byli ve Freeportu a krom toho, že shromažďuje snad všechny knihy s auty, traktory... tak velký úspěch už u takového prcka měla dětská encyklopedie a má rád teda pokročilé čtení, ne poznávání zvířátek, ale už řeší savce a bezobratlé apod.

0
před 2 roky Milena Heršpice

já jsem své malé holčičce pořídila dětský kosmetický stolek, hraje si na něm na kadeřnici. Clapečkov bych koupila třeba stolek s dětským náadím. Našlajsem to na netu tady: https://www.tipa.eu/cz/hry-na-profese/c-1590/

0
před 2 roky Karel

syn když nedostane vždycky aspoň jedno auto, tak z toho má málem záchvat :-D teď mu vybíráme bagr na písek... líbí se mi tento http://www.rajhracky.cz/little-tikes-velky-bagr-633195-p102162 ale nevím, jestli už nekoupíme rovnou velký, že si do toho sedne

0
před 2 roky Zuzka Karlín

já bych mu koupila trampolínu. já ji objednala našemu dítěti na tipa.eu, maj tam víc trampolín na výběr

0
před 12 měsíci Ličmanová

My jeli o víkendu v tom Freeportu a kromě oblečení kterému se nedalo odolat :D  jsem koupila dárek synovi v Pompu

0
před 12 měsíci Terka

Nějaký dárek pro dítě 1.,5 let? Prosím, je nezbedná a potřebujeme ji zabavit

0
před 12 měsíci Rita

No Terko..slyšelas o BubaBloon..dobrý dárek právě pro tak malé dětičky..tady je stránka: https://www.iqhracky.cz/bubabloon/

0
před 12 měsíci Ada

Náhoda...my nedávno pořídili Bubabloon...pěkná hračka

0
před 12 měsíci Adel

my se chystáme koupit kolo a ještě se rozmýšlíme mezi kuchyňkou a domečkem pro panenky

0
před 12 měsíci David

my jsme koupili zvukostrom a protože u nás teď frčí cars, tak nesmí chybět župan s Bleskem a hrneček

0
před 11 měsíci Alena

Za sebe doporučuji freeport centrum. Je tam Pompo http://www.freeport.cz/hledat?q=Pompo  nebo se dá sehnat i spousta dětského značkového oblečení za super ceny

0
před 11 měsíci Ilona

Dobrý den, potřebovala bych koupit synovi (5 let) batoh. Kde seženu opravdu kvalitní? Děkuji.

0
před 11 měsíci Vali

Ilono, my máme batoh od Bollu. Oni mají opravdu kvalitní batohy, které dětem sednou. Už jsme jich vyzkoušeli poměrně dost a jejich batohy nám sedli nejvíc. Co nás zaujalo nejvíc je to, že jejich mají rostoucí záda, takže i když nám děti povyrostou, batoh jim stále zůstane :) My třeba máme batohy Shool mate :) https://www.boll.cz/

0
před 11 měsíci Barbara

Vali, moc děkuji za Váš názor... My jdeme v září do první třídy, tak právě hledáme, jaký batoh koupit (aktovku malá nechce...). Děkuji tedy za doporučení, my se na tyto batohy určitě mrkneme :)

0
před 11 měsíci Evi

Ta rostoucí záda snad má jen boll. Je to super věc... Díky tomu nám batoh vydrží dýl :)

0
před 10 měsíci Dobromila

Zdravím pro tříleté děti je vhodné spousta dárků. Osobně bych třeba byla pro tohle https://www.hracky-4kids.cz/lego-duplo-10833-skolka. Myslím, že je to kreativní a rozvíjí to mozek.

0
před 10 měsíci Ella

Děkuji za doporučení na freeport, zrovna se rozmýšlím kam se jet podívat na dárky a jak se tak dívám freeport zatím vypadá jako značka ideál

0
před 10 měsíci Julie

No já tam byla ted na těch letních výprodejích a paráda Ello, doporučuji

0
před 10 měsíci Benina

Já jsem ted pro dceru koupila tříkolku z rajhracky.cz Min týden jsem to tady někde četla o tomto eshopu a docela mě zaujal, to rozdělení hraček dle věku je moc fajn :-)

0
před 10 měsíci Pavla

Benino, ted se dívám na ten eshop, to vypadá dobře, hledám právě dárek pro synovce a neteř, tak snad tam vyberu.

0
před 9 měsíci Benina

Tak to jsem ráda Pavlo, že se ti to hodí zrovna :-) Nevím jak jsou staří, ale určitě pro děti tam vybereš.

0
před 9 měsíci Cenková

Taky si nemůžu freeport centrum vynachválit.Manžel vždycky úplně vyvádí když tam jedu protože mu je jasný že si zase dovezu hader a hader.. ale nekupte to za ty ceny :D

0
před 9 měsíci Linda

Dobrý den, jaky dárek pro 3 měsíční mimčo k Vánocům? :)

0
před 9 měsíci Liduse5

Poradíte někdo dárek pro dvě děti? Nějaký větší, na Vánoce...Syn 3 rok a dcera 5 let (ta je dost kreativní :-)). Díky, chceme, aby to využili oba.

0
před 9 měsíci Elis

My kupovali jako velkej darek cihlicky pro deticky :-)))

0
před 9 měsíci Františka

Lindo, tak třeba nějakou pořádnou podložku, s pěknými obrázky, tu určitě využije ;-) My máme roční dítko a podložka je velmi oblíbená i ted :-)

0
před 9 měsíci Erika

Holky, máte doma někdo takové ty dětské kuchyňky, případně jaký typ? Jak se to udržuje a co všechno je potřeba k ní dokoupit?

0
před 9 měsíci Liduse5

Elis, co jsou to cihličky pro dětičky? Je to vhodné pro moje děti?

0
před 9 měsíci Linda

Máte doma chůvičku pro dítě?

0
před 9 měsíci Kamila

Ahojky, Lindo já chůvičku mám a za sebe můžu říct že je to fakt užitečná věcička:)

0
před 9 měsíci Elis

Liduse5: Napiš si to na google, vyskočí ti to, případně i na fb mají stránky s fotkami a videi. Myslím, že pro tvoje děti by to bylo perfektní.

0
před 9 měsíci Linda

No já si právě říkala abych to nekoupila a potom to nevyužila to by mě naštvalo.Ale říkám si že by to mohl být hodně dobrý pomocník pro mě až se malý narodí. Jakou chůvičku přesně máte a odkud?

0
před 9 měsíci Liduse5

jo diky, koukam na to :-) libi se mi to, uvidime co na to pritel...

0
před 8 měsíci Lana

Erika: Máme, a pořídili jsme teda lepší, s různýma elektrickýma funkcema na baterky, a s troubou.

0
před 8 měsíci Erika

A kde se dají takové sehnat?

0
před 8 měsíci Kamila

Vlastním přesně tuto http://www.nuk.cz/nuk-babyphone-eco-control-plus.html

0
před 8 měsíci Linda

Františko, podložku, hmm no to není špatný nápad. A můžu se zeptat odkud jí máte? Hodilo by se mi doporučení. Díky díky

0
před 8 měsíci Simona

Kamilo přesně tady tu chůvičku máme doma taky, je boží já si ji nemůžu vynachválit!! :)

0
0
před 8 měsíci Emina

Co vše značky nuk si můžu pro mimčo pořídit?

0
před 8 měsíci Klára

Ahojky všem :) Pro ty, co stál ještě neví, co pro děti k vánocům, tak doporučuji koupi této super stavbenice http://www.magformers.cz/ My ji malýmu kupili a je z ní úplně nadšený :)

0
před 8 měsíci Denča

Já budu pořizovat pro naše dítě dětské kolo z cyklospecialit

0
před 8 měsíci Denča

Jelikož mě nenapadl lepší dárek, tak jsem se rozhodla to spojit v jedno, jak dárek na vánoce, tak i k narozeninám, určitě bude z kola velice štastný, jelikož má rád ježdění

0
před 8 měsíci Denča

Pro zvědavé mu koupím kolo značky EARLY RIDER

0
před 8 měsíci Ema

Můžu dát tip na hračky pro úplný prťata http://www.nuk.cz/produkty/hracky/forest-run.html

0
před 8 měsíci Zdenka

I já doporučuji stavebnici magformers :) Ta je super, děcka u ní vydží fakt dlouho a navíc rozvíjí jejich kreativitu :)

0
před 8 měsíci Adéla

My máme teda doma kdejakou blbost, ale nejvíc udělaly radost cihličky :-)

0
před 8 měsíci Františka

Lindo máme jí z eshopu http://lalalukids.com Mají fakt kvalitní podložky. Určitě na 100 % doporučuji.

0
před 8 měsíci Sabina

Letos máme v plánu koupit dvě sady cihlicky-pro-deticky.cz, má někdo dvě sady doma? Není toho zbytečně moc?

0
před 8 měsíci Linda

Děkuji mockrát Františko, už se na to dívám, ty vypadají kvalitně. Asi hned jednu objednám. Moc děkuji jsi hodná.

0
před 8 měsíci Andy

Já spojila radostné s užitečným a koupila jsem malému povlečení s jeho oblíbenými motivy na www.dante.cz a měl radost :-)

0
před 8 měsíci Radka

Chci koupit pro ségru nějakou kvalitní lahvičku pro mimčo a vůbec něco málo do výbavy, má termín někdy kolem února tak mi to přijde jako perfektní Vánoční dárek:)

0
před 8 měsíci Jitka

Sabčo, my máme dvě sady cihliček a je to tak ideální pro dvě děti, záleží, kolik jich máš...

0
před 7 měsíci Zdenka

Radko zkus mrknout po nuk lahvích s těma mám dobrou zkušenost

0
před 7 měsíci Sabina

My máme taky dvě děti, holčičku a kluka tři a pět let, ale máme menší místnost, tak vezmu zatím asi jednu a kdyby se jim to líbilo, tak třeba potom na další vánoce dokoupíme.

0
před 7 měsíci Jitka

Jo, to je fajn nápad, jsem zvědavá, jak se jim to bude líbit, u nás jsou vytažené neustále. Je to i hezký doplněk v pokojíčku

0
před 7 měsíci Kika

Holky, tech tipu je tady dost, super :) Ale mě teda nadchla ta stavebnice Magformers, ta mi přijde uplně senzační :)

0
před 7 měsíci Radina

Od rana hledam, co koupim tem nasim dvema raubirum a cihlicky me teda uchvatily, hlavne ty jejich videa na fb, to je jak z filmu na radost :-)

0
před 7 měsíci Kateřina

Ty stavebnice jsou super :)

0
před 7 měsíci sisi

Holky moc diky za tip na cihličky pro dětičky, něco podobného jsem hledala, ale nevěděla jsem pod jakým názvem :-)

0
před 7 měsíci Helena

Co prostě nějaká stavebnice? Buď kostky nebo třeba nějaké lego.. nebo prostě zkuste mrknout sem -> https://hrackyzadobrekacky.cz/stavebnice :) Věřím, že tam něco pěkného vyberete. Naši kluci tyhle věci milují.. dokážou stavěním strávit hodiny a hodiny :)

0
před 7 měsíci Kikus

Kláro, ten Magformers je super nápad :) Škoda, že jsem si tuhle diskuzi nenašla dřív. Ale to je normální, dárky sháním na poslední chvíli. Myslíš, že je šance dodání té stavebnice do vánoc?

0
před 3 měsíci Erik

Nevíte jestli někde ještě koupím dětské dřevěné odrážedlo?

0
před 3 měsíci Nel78

U nás se to vyřešilo tak, že maminka pořídila nástěnné akvárium a náš 5letý Honzík si k svátku mohl vybrat 5 rybiček do akvárka. Spokojenost byla na obou stranách

0
před 3 měsíci Dan

Já jsem koupil velice pěkné dětské dřevěné odrážedlo z cyklo obchodu https://www.cyklospeciality.cz/detska-odrazedla/

0
před 3 měsíci Iveta

Tak to je bomba, myslela jsem, že dřevěná drážedla už se nedělají, náhodou pobočky někde nemají?

0
před 3 měsíci Petra

Pěknové puzzle z nezávadného materiálu seženu prosím kde? :) Sama se v tom úplně nevyznám, ale nechci kupovat nejlevnější puzzle z Asie. :D

0
před 3 měsíci Adél

Já jsem kupovala od naší české značky pěnové puzzle. Mají různé motivy. A vím, že je vyrábí ze zdravotně nezávadného plastu. A máme je dlouho a stále drží, vím totiž, že jiné se třeba časem mohou rozthnout.

0
před 3 měsíci Dan

Ano mají pobočky v Praze, Brně a Hradeci Králové

0
před 2 měsíci Petra

Já jse teda v těch plastech úplně nevyznám, ale v hračkách pro děti teda kompromisy nedělám. Poprosila bych tě tedy o stránky té firmy. Podívala bych se. A dováží běžně zboží objednané na eshopu?

0
před 2 měsíci Adél

Ano, úplně běžně. :) Nebo zásilkovna nebo odběr v Praze na Palmovce. Brala jsem pro kámošku teď tyto https://penovepuzzle.cz/cs/penove-koberce-8-mm/13-penovy-koberec-maxi-zvirata-1-8595241200392.html ze zvířatkama. A ještě https://penovepuzzle.cz/cs/didakticke-hracky/39-koberec-mix-72-8595241200200.html s abecedou atd.

0
před 2 měsíci Petra

Ty didaktické hračky si uschovám jako dobrý nápad na dárky, když bude třeba. :D Za mě vedou teda ty se zvířátky.

0
před 2 měsíci Lenka

Co třeba takové dřevěné 3D puzzle kupovala jsem synovi a strašně si s tím vyhraje :-)

0
0
před 2 měsíci Míša

Ahoj, chtěla bych pro syna koupit nějakou pamětní minci na památku. Je to blbý? Nebo jste taky někdo něco takového pořizovali?

0
před 2 měsíci Barča

Záleží pro jak malé děti ten dárek je :-) Co se týká větších dětí záleží jeslti kluk nebo holka, to není myslím vůbec těžké. A co se týká dárku pro miminka, tak my jsme kupovali třeba taky podložku z Lalalukids (mají opravdu pořádné a kvalitní podložky, i umyvatelné mají), taky se dávají třeba plenky, dudlíky, chrastítka apod.

0
před 2 měsíci Majka

My jsme teda nekupovali minci, ale kupovala jsem malému stříbrnou plaketu s jeho patronem(Filip) kdyby tě to zajímalo, koukni na https://www.moshna.cz/krestanska-kolekce

0
před 2 měsíci Míša

S tím patronem je to moc hezký nápad. To asi pořídíme ke křtu. Děkuji

0
před 2 měsíci Julča

S kterou didaktickou hračkou máte dobré zkušennosti u Pěnových puzzlí? Je tam toho hodně, nejlépe aby to bylo už pro předškolní věk. :o) Moc děkuji.

0
před 5 týdny Coco

Ty s abecedou a geometrickými tvary jsou fajn. Je to pěkné vyříznutý a dobře to do sebe zapadá při skládání.

0
před 5 týdny ZuzanaJ

Barčo Lalalukids, hledala jsem a našlo mi to toto? http://lalalukids.com/cz/ Je to ono? Právě sháním dárek pro kamarádku, co má měsíčního prcka. Chystám se tam poprvé na návštěvu, tak chci přivést něco praktického a to podložka myslím, že je...

0
před 5 týdny Hanka

Bude se hodit, že i to je vyrobeno z pěny a dá se jednoduše opláchnout. U nás je stále vše oslintané. A materiál je také zdravotně nezávadný.

0
před 4 týdny Julča

Vezmu abecedu. Vypadá to kvalitně vyříznuté ty tvary.

0
před 4 týdny Barča

Ahoj ZuzanoJ, ano to je ono. No rozhodně podložka je supr dárek, jestli jí už nemají :-) Ta se využije určitě hoodně .

0
před 3 týdny ZuzanaJ

Díky, objednala jsem a už jí mám doma :) je super! Vypadá opravdu kvalitně. Zítra jdu na návštěvu, tak snad udělá radost! :)

0
před 2 týdny Klára

Zdravím co jste kupuvali jako dárek malému dítěti,hledám něco praktického,přemýšlela jsem nad pěnovým puzzle,myslíte,že je to dobrá volba?

0
před 7 dny Sára

Já jsem kupovala sestře pro malého pěnový koberec,malý ho má přes půl pokoje  a byla moc ráda. Takže myslím,že je to opravdu praktický dárek. Já jsme ho pořídila tady penovepuzzle,velký výběr a česká kvalita. 

0
před 2 hodinami Jitka

Taky ho máme doma a je to vážně kvalita.Máme od nich i více věci a nikdy jsem nevěřila,že to tak dlouho vydrží být pořád jako nové

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek